projektory NEC pro DCI technologie 2K a 4K

 

Technologie proměňují vývoj a odbavení obsahu médií. Studia a kina potřebují systémy, které mohou distribuovat a řídit obsah v jednotlivých sálech nebo celých multiplexech při rostoucích nárocích na kvalitu obrazu.

Projektory NEC pro digitální kina splňují DCI specifikace pro výkon a spolehlivost, splňují požadavky současného kinoprůmyslu. Je jednoduché pak odpovědět na otázky, proč přecházet na digitální projekci:
  • NEC digitální kinoprojektory vynikají nekompromisním jasem, ostrou grafikou s skvělými barvami zajištěnými DLP technologií Texas Instruments
  • digitální kopírování nemá žádný vliv na kvalitu a uživatelé tak stále mohou sledovat kvalitu přímo z produkce
  • vysoká flexibilita je zajištěna správou playlistů, nahráváním filmů nebo jejich přehráváním. Výrazně tak klesají náklady spojené s obsluhou.

 

NEC NC1100L

Blue laserDLP projektor s rozlišením 1024 x 1080 s laserovým zdrojem světla pro plátna do 11 m šířky. Životnost zdroje je minimálně 20.000 hodin. Projektor vhodný pro digitalizaci většiny kin

- mimořádně flexibilní, nevyžaduje odtah vzduchu
- minimální náklady na údržbu, žádná výměna lamp
- integrovaný 2T DCI server

 

 

 

NEC NC900C

Projektor poslední generace s 0,96" DMD TI chipem a vestavěným playerem.

Velmi lehký, kompaktní, vestavěný server DCI 2TB, vhodný pro plátna do 9,5 metrů

Díky systému dvou lamp o životnosti 3000 hodin může projekce pokračovat i v případě exploze jedné z lamp

 

 

Produktový leták NC900C

NEC NC1440L

 Nejvýkonnější 4K laserový projektor s rozlišením 4096 x 2160 pro plátna až do 13,5 mterů
 

 

 

NEC NC3240S - 4K DCI projektor

Projektor pro digitální kino dle standardu DCI o šířce obrazu až 32 m s fyzickým rozlišením 4K.

Právě uvedneý projektor pro digitální kino NEC NC3240S je prvním zařízením NEC nabízejícím další stupeň kvality obrazu na plátně s rozlišením 4K. Nejmodernější digitální technologie, výbojka 6 kW (alternativně 4 kW), poskytující vysoký světelný výkon 31 000 lm, snadná obsluha a špičkový obraz. High-endový projektor je určený k projekcím ve velkých kinosálech a větších komplexech.

Výhodou je zapouzdřený „engine“ projektoru, který jej chrání před prachem, mastnotou a kouřem. To prodlužuje jak vlastní životnost projektoru, tak snižuje potřebu údržby na minimum.

Produktový leták NEC NC3240 (anglický)

 

NEC NC3200S - 2K (4K) DCI projektor

Projektor pro digitální kino dle standardu DCI o šířce obrazu až 32 m s možností upgrade hardware na 4K.

NEC objevuje budoucnost digitálního kina v neznámých rozměrech. Nový projektor pro digitální kino NEC NC3200S je prvním zařízením svého druhu, které je určeno k promítání obrazu až do šířky 32 m, což vám přinese „nový pohled“ na přechod od analogového kina k digitálnímu.

NC 3200S je projektor s nejmodernější digitální technologií, výbojkou 6 kW, poskytující vysoký světelný výkon 31 000 lm, snadnou obsluhou a špičkovým obrazem. Tento profesionální high-endový projektor je určen k projekcím ve velkých kinosálech a větších komplexech. Výhodou je možnost použití standardních lamp pro kinopromítačky namísto drahých projektorových lamp.

NC 3200S promítá obraz v dech beroucí kvalitě. s výjimečným kontrastem 2200:1. Výhodou je zapouzdřený „engine“ projektoru, který jej chrání před prachem, mastnotou a kouřem. Tím je prodloužena vlastní životnost projektoru, naopak snížena požadovaná údržba.

 

NEC NC2000C - 2K DCI projektor

Projektor pro digitální kino dle standardu DCI o šířce obrazu až 20 m.

NEC NC 2000C je projektor pro digitální kino s „enginem“, lampou a objektivem v jednom kuse. S výbojkou 4 kW vhodný pro plátna s úhlopříčkou do 20 m. Je to ideální projektor se střední velikostí obrazu s špičkovým výstupním obrazem a snadnou obsluhou.

Paměťová funkce projektoru umožní uložení nastavení objektivu (zoom, pozici, ostření) a výkon lampy.

Výměna lampy ze zadní strany projektoru. Možno použít standardní lampy pro kinopromítačky. Další výhodou je dotykový ovládací panel, automatická kontrola jasu…

 

NEC NC1200C - 2K DCI projektor

Projektor pro digitální kino dle standardu DCI o šířce obrazu až 20 m.

NEC NC1200C je "menší bráška" projektoru NC2000C s výbojkou 2 kW, opět komplet pro digitální kino s „enginem“, lampou a objektivem v jednom kuse. Vhodný pro plátna s úhlopříčkou do 12 m. Je to ideální projektor s malou až střední velikostí obrazu, špičkovým výstupním obrazem a snadnou obsluhou.

Paměťová funkce projektoru umožní uložení nastavení objektivu (zoom, pozici, ostření) a výkon lampy. Výměna lampy ze zadní strany projektoru. Možno použít standardní lampy pro kinopromítačky. Další výhodou je dotykový ovládací panel, automatická kontrola jasu…

Produktový leták NEC DCI řada S2 (anglický)